10-20-A-0127-C-4-08-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-10-20-A-0127-C-4-08-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10-20-A-0127-C-4-08-4-T
Beskrivning
1MM PITCH FFC, 20 CONTACTS, A TY
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 Positioner FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 5,000" (127,00mm)
Kategori
Antal ledare
20
Stigning
0,039" (1,00mm)
Serie
Längd
5,000" (127,00mm)
Förpackning
Box
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)