9D.01.5.125.0206
9D.01.5.125.0206
9D.01.5.125.0206
DigiKeys produktnummer
2066-9D.01.5.125.0206-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
9D.01.5.125.0206
Beskrivning
POWER DIST BLOCK 125 A 8POS
Detaljerad beskrivning
1 polig Block för kraftdistribution 125 A
Kategori
Nätsida, anslutningar per pol
2
Lastsida, anslutningar per pol
6
Nätsida lednings-/pinnstorlek
2-8 AWG
Strömklassning (Ampere)
125 A