9D.01.5.175.0210
9D.01.5.175.0210
9D.01.5.175.0210
DigiKeys produktnummer
2066-9D.01.5.175.0210-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
9D.01.5.175.0210
Beskrivning
POWER DIST BLOCK 175 A 12POS
Detaljerad beskrivning
1 polig Block för kraftdistribution 175 A
Kategori
Nätsida, anslutningar per pol
2
Lastsida, anslutningar per pol
10
Nätsida lednings-/pinnstorlek
2/0-6 AWG
Strömklassning (Ampere)
175 A