FA-238 25.0000MD30X-AJ0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Datablad
Direkt
ECS Inc.
I lager: 11 584
Datablad
Similar
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
Aker Technology Corp
I lager: 970
Aker Technology Corp
ILSI
ILSI
Raltron Electronics
25 MHz ±30ppm Kristaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
FA-238 25.0000MD30X-AJ0
DigiKeys produktnummer
FA-23825.0000MD30X-AJ0-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-238 25.0000MD30X-AJ0
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FA-238 25.0000MD30X-AJ0 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)