C2E-25.000-10-3030-X-M
DigiKeys produktnummer
3997-C2E-25.000-10-3030-X-MTR-ND - Remsa och spole (TR)
3997-C2E-25.000-10-3030-X-MCT-ND - Remsbit (CT)
3997-C2E-25.000-10-3030-X-MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C2E-25.000-10-3030-X-M
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±30ppm Kristaller 10pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C2E-25.000-10-3030-X-M Modeller
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)