8Y-25.000MAHV-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
ILSI
ILSI
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
25 MHz ±30ppm Kristaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Y-25.000MAHV-T
DigiKeys produktnummer
8Y-25.000MAHV-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Y-25.000MAHV-T
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
25 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)