FA-20H 24.0000MD30Y-AJ3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
24 MHz ±30ppm Kristaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
FA-20H 24.0000MD30Y-AJ3
DigiKeys produktnummer
114-FA-20H24.0000MD30Y-AJ3TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-20H 24.0000MD30Y-AJ3
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Frekvens
24 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)