FA-20H 24.00M-80YYYYH80REB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
24 MHz ±30ppm Kristaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
FA-20H 24.00M-80YYYYH80REB
DigiKeys produktnummer
114-FA-20H24.00M-80YYYYH80REB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-20H 24.00M-80YYYYH80REB
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
MHz kristall
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
24 MHz
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Basproduktens nummer
Lastkapacitans
8pF