FA-20H 24.0000MD30Y-AJ0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
EPSON
I lager: 0
Datablad
Similar
EPSON
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
24 MHz ±30ppm Kristaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
FA-20H 24.0000MD30Y-AJ0
DigiKeys produktnummer
FA-20H24.0000MD30Y-AJ0-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-20H 24.0000MD30Y-AJ0
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
24 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)