ECS-.327-12.5-34QCS-TR
DigiKeys produktnummer
50-ECS-.327-12.5-34QCS-TR-ND - Remsa och spole (TR)
50-ECS-.327-12.5-34QCS-TRCT-ND - Remsbit (CT)
50-ECS-.327-12.5-34QCS-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-.327-12.5-34QCS-TR
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±10ppm Kristaller 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECS-.327-12.5-34QCS-TR Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Inkapsling/låda
Frekvens
32.768 kHz
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvenstolerans
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Lastkapacitans
12,5pF
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)