ECS-160-10-36Q-ES-TR
DigiKeys produktnummer
XC2181TR-ND - Remsa och spole (TR)
XC2181CT-ND - Remsbit (CT)
XC2181DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-160-10-36Q-ES-TR
Beskrivning
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Detaljerad beskrivning
16 MHz ±30ppm Kristaller 10pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-160-10-36Q-ES-TR Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Frekvens
16 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)
Lastkapacitans
10pF