EB1620YA10-32.000M TR har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
ECS Inc.
Parametrisk ekvivalent
ILSI
Parametrisk ekvivalent
CTS-Frequency Controls
32 MHz ±30ppm Kristaller 10pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
EB1620YA10-32.000M TR
DigiKeys produktnummer
2773-EB1620YA10-32.000MTR-ND - Remsa och spole (TR)
2773-EB1620YA10-32.000MCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EB1620YA10-32.000M TR
Beskrivning
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Föråldrad
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
32 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)
Lastkapacitans
10pF