ABM11AIG-32.000MHZ-4Z-T3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
Similar
Ecliptek
I lager: 0
Datablad
Similar
ILSI
CTS-Frequency Controls
Parametrisk ekvivalent
ECS Inc.
32 MHz ±30ppm Kristaller 10pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
Abracon: Who We Are Today
Abracon Automotive Solutions
ABM11AIG-32.000MHZ-4Z-T3
DigiKeys produktnummer
535-13378-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM11AIG-32.000MHZ-4Z-T3
Beskrivning
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ABM11AIG-32.000MHZ-4Z-T3 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Klassificeringar
AEC-Q200
Frekvens
32 MHz
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)
Lastkapacitans
10pF