IXA12-FBFF10-32.000MHZ
DigiKeys produktnummer
2780-IXA12-FBFF10-32.000MHZTR-ND - Remsa och spole (TR)
2780-IXA12-FBFF10-32.000MHZDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IXA12-FBFF10-32.000MHZ
Beskrivning
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32 MHz ±30ppm Kristaller 10pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
32 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)
Lastkapacitans
10pF