3120-N521-PTT1-W02D-15A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
E-T-A
I lager: 9
Datablad
I lager: 0
I lager: 16
I lager: 343
3120-N Series Switch/Circuit Breaker Accessories
3120 Circuit breakers/switch combination: Fewer components, more functionality
3120-N521-PTT1-W02D-15A
DigiKeys produktnummer
302-3120-N521-PTT1-W02D-15A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3120-N521-PTT1-W02D-15A
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termisk 15A 415 V AC 50 V DC Vipp Panelfäste
Kategori
Strömklassning (Ampere)
15A
Tillverkare
Märkspänning - AC
415 V
Serie
Märkspänning - DC
50 V