3120-N323-P7T1-W01D-15A är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
E-T-A
I lager: 9
Datablad
Parametrisk ekvivalent
E-T-A
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
I lager: 16
I lager: 343
Kretsbrytare Termisk 15A 415 V AC 50 V DC Vipp Panelfäste
3120-N Series Switch/Circuit Breaker Accessories
3120 Circuit breakers/switch combination: Fewer components, more functionality
3120-N323-P7T1-W01D-15A
DigiKeys produktnummer
302-3120-N323-P7T1-W01D-15A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3120-N323-P7T1-W01D-15A
Beskrivning
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Detaljerad beskrivning
Kategori
Strömklassning (Ampere)
15A
Tillverkare
Märkspänning - AC
415 V
Serie
Märkspänning - DC
50 V