3120-N323-P7T1-W02D-15A
DigiKeys produktnummer
302-3120-N323-P7T1-W02D-15A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3120-N323-P7T1-W02D-15A
Beskrivning
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termisk 15A 415 V AC 50 V DC Vipp Panelfäste
Kategori
Strömklassning (Ampere)
15A
Märkspänning - AC
415 V
Serie
Märkspänning - DC
50 V