APF19-19-13CB/A01
DigiKeys produktnummer
294-1150-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
APF19-19-13CB/A01
Beskrivning
HEATSINK FORGED W/ADHESIVE TAPE
Längd
0,748" (19,00mm)
Tillv.
Bredd
0,748" (19,00mm)
Serie
Fenhöjd
0,500" (12,70mm)
Termisk resistans @ tryckluftsflöde
4,00°C/W vid 200 LFM