APF19-19-06CB/A01
APF19-19-06CB/A01
APF19-19-06CB/A01
DigiKeys produktnummer
294-1146-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
APF19-19-06CB/A01
Beskrivning
HEATSINK FORGED W/ADHESIVE TAPE
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kylare Blandat (BGA, LGA, CPU, ASIC ...) Aluminium Montering upptill
Kategori
Längd
0,748" (19,00mm)
Tillv.
Bredd
0,748" (19,00mm)
Serie
Fenhöjd
0,250" (6,35mm)
Förpackning
Box
Termisk resistans @ tryckluftsflöde
7,10°C/W vid 200 LFM