APF19-19-10CB
APF19-19-10CB
APF19-19-10CB
DigiKeys produktnummer
294-1147-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
APF19-19-10CB
Beskrivning
HEATSINK LOW-PROFILE FORGED
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kylare Blandat (BGA, LGA, CPU, ASIC ...) Aluminium Montering upptill
Kategori
Form
Kvadrat, flänsar
Tillv.
Längd
0,748" (19,00mm)
Serie
Bredd
0,748" (19,00mm)
Förpackning
Box
Fenhöjd
0,370" (9,40mm)
Artikelstatus
Aktiv
Termisk resistans @ tryckluftsflöde
5,30°C/W vid 200 LFM