CZRUR52C36 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Comchip Technology
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Comchip Technology
I lager: 0
Datablad
Dioder - zener 36 V 150 mW ±5% Ytmontering 0603/SOD-523F
CZRUR52C36
DigiKeys produktnummer
CZRUR52C36-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CZRUR52C36
Beskrivning
DIODE ZENER 36V 150MW SOD523F
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CZRUR52C36 Modeller
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
90 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 27 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
900 mV @ 10 mA
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Spänning - Zener (Nom) (Vz)
Monteringstyp
Ytmontering
Tolerans
±5%
Inkapsling/låda
Effekt - max
150 mW