CFS-20632768HZBB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Citizen Finedevice Co Ltd
I lager: 0
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 1 156
Datablad
ECS Inc.
Fox Electronics
I lager: 52
Seiko Instruments
32.768 kHz ±5ppm Kristaller 6pF 35 kOhms Cylindrisk kapsling, radial
CFS-20632768HZBB
DigiKeys produktnummer
CFS-20632768HZBB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CFS-20632768HZBB
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF TH
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
6pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
35 kOhms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Inkapsling/låda
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
0,075" diam. (1,90mm)
Frekvenstolerans
±5ppm
Höjd - monterad (max)
0,244" (6,20mm)