CFS-20632768DZFB är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Citizen Finedevice Co Ltd
I lager: 3 006
Datablad
Similar
Raltron Electronics
I lager: 0
Datablad
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 12,5pF 35 kOhms Cylindrisk kapsling, radial
CFS-20632768DZFB
DigiKeys produktnummer
300-1002-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CFS-20632768DZFB
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
12,5pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
35 kOhms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
0,075" diam. (1,90mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,244" (6,20mm)