RM1E23V25
DigiKeys produktnummer
1864-2753-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RM1E23V25
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 25A 90-265V
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
EDA-/CAD-modeller
RM1E23V25 Modeller
Kategori
Spänning - ingång
0-10VDC
Tillv.
Spänning - last
90 V ~ 265 V
Serie
Lastström
25 A
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-20°C-70°C