RM1E23AA25
DigiKeys produktnummer
1864-1235-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RM1E23AA25
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 25A 90-280V
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
EDA-/CAD-modeller
RM1E23AA25 Modeller
Kategori
Spänning - ingång
4-20mA
Tillv.
Spänning - last
90 V ~ 280 V
Serie
Lastström
25 A
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-20°C-70°C