M21-500-595-WT
DigiKeys produktnummer
2267-M21-500-595-WT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
M21-500-595-WT
Beskrivning
LABEL 0.5" W X 21' L WHITE
Detaljerad beskrivning
Die Cut Vinyl White
Kategori
Tillämpningar
Industritillämpningar
Tillverkare
Brady Corporation
Färg - bakgrund
White
Serie
Längd
21' (6,4m)
Förpackning
Bulk
Bredd
0,500" (12,70mm)