M21-125-C-342
DigiKeys produktnummer
2267-M21-125-C-342-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
M21-125-C-342
Beskrivning
SLEEVE 22 AWG TO 16 AWG CART=7FT
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Black, White Värmekrympbar Etiketter B 0,13" L x 0,08" (3,2 x 2,1mm) ; Kabel YD 0,05"-0,11" (1,2mm-2,8mm)
Kategori
Etikettyp
Värmekrympbar
Tillverkare
Brady Corporation
Etikettstorlek
B 0,13" L x 0,08" (3,2 x 2,1mm) ; Kabel YD 0,05"-0,11" (1,2mm-2,8mm)