M21-187-C-342
DigiKeys produktnummer
2267-M21-187-C-342-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
M21-187-C-342
Beskrivning
SLEEVE 20 AWG TO 10 AWG CART=7FT
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Black, White Värmekrympbar Etiketter B 0,19" L x 0,08" (4,8 x 2,1mm) ; Kabel YD 0,06"-0,15" (1,6mm-3,8mm)
Kategori
Etikettyp
Värmekrympbar
Tillverkare
Brady Corporation
Etikettstorlek
B 0,19" L x 0,08" (4,8 x 2,1mm) ; Kabel YD 0,06"-0,15" (1,6mm-3,8mm)