M21-1500-427
DigiKeys produktnummer
2267-M21-1500-427-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
M21-1500-427
Beskrivning
LABEL 1.5" W X 14' L CLR/WH
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Vit, transparent Självlaminering Etiketter B 1,50" x L 14,0' (38,1mm x 4,3m)
Kategori
Etikettstorlek
B 1,50" x L 14,0' (38,1mm x 4,3m)
Tillverkare
Brady Corporation
Färg
Vit, transparent
Serie
Material
Vinyl
Förpackning
Bulk
För användning med/relaterade produkter
BMP®21 PLUS skrivare (Handhållna), IDPAL™ skrivare (handhållen)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-70°C-60°C