ZV35K1210251NIR1
DigiKeys produktnummer
118-ZV35K1210251NIR1TR-ND - Remsa och spole (TR)
118-ZV35K1210251NIR1CT-ND - Remsbit (CT)
118-ZV35K1210251NIR1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ZV35K1210251NIR1
Beskrivning
VARISTOR 56V 250A 1210
Detaljerad beskrivning
56 V 250 A Varistor 1 Kretsar Ytmontering, MLCV 1210 (metrisk 3225)
Kategori
Varistorspänning (max)
61.6 V
Ström - stötpuls
250 A
Serie
Energi
2,2J
Kapacitans @ frekvens
670 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
35 V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
45 V
Varistorspänning (min)
50.4 V
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Varistorspänning (typisk)
56 V