ZV25K1206201NIR1
DigiKeys produktnummer
118-ZV25K1206201NIR1TR-ND - Remsa och spole (TR)
118-ZV25K1206201NIR1CT-ND - Remsbit (CT)
118-ZV25K1206201NIR1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ZV25K1206201NIR1
Beskrivning
VARISTOR 39V 200A 1206
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
39 V 200 A Varistor 1 Kretsar Ytmontering, MLCV 1206 (metrisk 3216)
Kategori
Varistorspänning (max)
42.9 V
Tillverkare
Bourns Inc.
Ström - stötpuls
200 A
Serie
Energi
1J
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
510 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
25 V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
31 V
Monteringstyp
Ytmontering, MLCV
Varistorspänning (min)
35.1 V
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Varistorspänning (typisk)
39 V