PTL01-15R0-103B1
DigiKeys produktnummer
PTL01-15R0-103B1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PTL01-15R0-103B1
Beskrivning
SLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 100MM
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 kOhms 0,2W, 1/5W Genomgående hål Skjutpotentiometrar Topp Justeringstyp
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PTL01-15R0-103B1 Modeller
Tolerans
±20%
Tillverkare
Bourns Inc.
Justeringstyp
Topp
Serie
Dämpartyp
Standard, LED
Förpackning
Tråg
Slaglängd
100mm
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
Rektangulär - L 5,039" x B 0,366" x H 0,276" (128,00 x 9,30 x 7,00mm)
Resistans
10 kOhms
Monteringstyp
Genomgående hål
Effekt (Watt)
0,2W, 1/5W
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 182
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Tråg
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 55,65000kr 55,65
10kr 46,32700kr 463,27
25kr 43,02080kr 1 075,52
50kr 40,66340kr 2 033,17
240kr 35,76825kr 8 584,38
480kr 33,78798kr 16 218,23
720kr 32,67907kr 23 528,93
1 200kr 31,33192kr 37 598,30
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg