3296W-1-471LF
DigiKeys produktnummer
3296W-1-471LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3296W-1-471LF
Beskrivning
TRIMMER 470 OHM 0.5W PC PIN TOP
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
470 Ohms 0,5W, 1/2W PC-stift Genomgående hål Trimpotentiometer Cermet 25.0 Varv Toppjustering
EDA-/CAD-modeller
3296W-1-471LF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Resistans
470 Ohms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Storlek/dimension
Rektangulär - Yta 0,375" x 0,190" (9,53mm x 4,83mm)
Tolerans
±10%