GPTGP7000ULM-0.020-02-0808 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Laird Technologies - Thermal Materials
I lager: 0
Datablad
Termiska plattor Grå 203,20mm x 203,20mm Kvadrat Klibbigt (båda sidor)
GPTGP7000ULM-0.020-02-0808
DigiKeys produktnummer
211-GPTGP7000ULM-0.020-02-0808-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GPTGP7000ULM-0.020-02-0808
Beskrivning
THERM PAD 203.2MMX203.2MM GRAY
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Material
Silikon
Tillverkare
Bergquist
Lim
Klibbigt (båda sidor)
Serie
Färg
Grå
Förpackning
Box
Termisk konduktivitet
7,0W/m-K
Artikelstatus
Aktiv
Hållbarhetstid
6 månader
Typ
Hålpåfyllningsplatta, ark
Hållbarhetstid, start
Tillverkningsdatum
Form
Kvadrat
Lagrings-/infrysningstemperatur
77°F (25°C)
Kontur
203,20mm x 203,20mm
DigiKey-lagring
Rumstemperatur
Tjocklek
0,0200" (0,508mm)