GPTGP7000ULM-0.100-02-0808
DigiKeys produktnummer
211-GPTGP7000ULM-0.100-02-0808-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GPTGP7000ULM-0.100-02-0808
Beskrivning
THERM PAD 203.2MMX203.2MM GRAY
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 203,20mm x 203,20mm Kvadrat Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Material
Silikon
Tillverkare
Bergquist
Lim
Klibbigt (båda sidor)
Serie
Färg
Grå
Förpackning
Box
Termisk konduktivitet
7,0W/m-K
Artikelstatus
Aktiv
Hållbarhetstid
6 månader
Typ
Hålpåfyllningsplatta, ark
Hållbarhetstid, start
Tillverkningsdatum
Form
Kvadrat
Lagrings-/infrysningstemperatur
77°F (25°C)
Kontur
203,20mm x 203,20mm
DigiKey-lagring
Rumstemperatur
Tjocklek
0,100" (2,54mm)