LW Y1SG-BFOO-EKFM-1-20-R18-Z | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | LW Y1SG-BFOO-EKFM-1-20-R18-Z |
Beskrivning | LED WHITE DIFFUSED 2SMD R/A |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | White 8200K LED-indikation - diskret 3,3V 2-SMD, J-Lead |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spänning - fram (Vf) (Typ) 3,3V |
Tillv. | Ström - test 20mA |
Serie | Visningsvinkel 120° |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Monteringstyp |
Artikelstatus Aktiv | Våglängd - dominant |
Färg | Inkapsling/låda 2-SMD, J-Lead |
Konfiguration Standard | Leverantörens enhetsförpackning |
Linsfärg Gul | Storlek/dimension L 2,80 x B 1,20mm |
Linstransparens Diffused | Höjd (max) 0,90mm |