CUW Y3SH.B2-GFJD-5J6T-Z242-20-R18-Z
DigiKeys produktnummer
475-CUWY3SH.B2-GFJD-5J6T-Z242-20-R18-ZTR-ND - Remsa och spole (TR)
475-CUWY3SH.B2-GFJD-5J6T-Z242-20-R18-ZCT-ND - Remsbit (CT)
475-CUWY3SH.B2-GFJD-5J6T-Z242-20-R18-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED MICRO SIDELED 3806 SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
White LED-indikation - diskret 2,85V 2-SMD, J-Lead
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CUW Y3SH.B2-GFJD-5J6T-Z242-20-R18-Z Modeller
Kategori
Linstyp
Oregelbunden
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,85V
Serie
Ström - test
20mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
120°
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Färg
Inkapsling/låda
2-SMD, J-Lead
Konfiguration
Oberoende
Leverantörens enhetsförpackning
Linstransparens
Diffused
Storlek/dimension
L 3,80 x B 1,00mm
Millicandela-märkning
Höjd (max)
0,60mm