Bilden för LW Y8SD-T2V1-IK0ML0-0-10-R18 är inte tillgänglig
LW Y8SD-T2V1-IK0ML0-0-10-R18
DigiKeys produktnummer
475-LWY8SD-T2V1-IK0ML0-0-10-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-LWY8SD-T2V1-IK0ML0-0-10-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-LWY8SD-T2V1-IK0ML0-0-10-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LW Y8SD-T2V1-IK0ML0-0-10-R18
Beskrivning
LW Y8SD-T2V1-IK0ML0-0-10-R18
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
White LED-indikation - diskret 2,8V 2-SMD, flata ledningar
Kategori
Linsstorlek
1,70mm x 0,70mm
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,8V
Serie
Ström - test
10mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
120°
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Färg
Grad
Automotive
Konfiguration
Oberoende
Godkännande
AEC-Q101
Linsfärg
Färgad
Inkapsling/låda
2-SMD, flata ledningar
Linstransparens
Diffused
Leverantörens enhetsförpackning
Millicandela-märkning
Storlek/dimension
L 3,00 x B 1,20mm
Linstyp
Rektangulär med plan topp
Höjd (max)
1,20mm