LB Y1SG-T1U2-35-1-20-R18-Z
DigiKeys produktnummer
475-LBY1SG-T1U2-35-1-20-R18-ZTR-ND - Remsa och spole (TR)
475-LBY1SG-T1U2-35-1-20-R18-ZCT-ND - Remsbit (CT)
475-LBY1SG-T1U2-35-1-20-R18-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LB Y1SG-T1U2-35-1-20-R18-Z
Beskrivning
LED BLUE CLEAR SMD R/A
Detaljerad beskrivning
Blue 470nm LED-indikation - diskret 2,85V 2-SMD, J-Lead
Kategori
Linstyp
Oregelbunden
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,85V
Serie
Ström - test
20mA
Linsfärg
Färglös
Leverantörens enhetsförpackning
Linstransparens
Clear
Storlek/dimension
L 2,45 x B 1,20mm
Millicandela-märkning
Höjd (max)
0,90mm