LW Y1SG-BFOO-EKFM-1-20-R18-Z
DigiKeys produktnummer
475-LWY1SG-BFOO-EKFM-1-20-R18-ZTR-ND - Remsa och spole (TR)
475-LWY1SG-BFOO-EKFM-1-20-R18-ZCT-ND - Remsbit (CT)
475-LWY1SG-BFOO-EKFM-1-20-R18-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LW Y1SG-BFOO-EKFM-1-20-R18-Z
Beskrivning
LED WHITE DIFFUSED 2SMD R/A
Detaljerad beskrivning
White 8200K LED-indikation - diskret 3,3V 2-SMD, J-Lead
Kategori
Spänning - fram (Vf) (Typ)
3,3V
Tillv.
Ström - test
20mA
Linsfärg
Gul
Storlek/dimension
L 2,80 x B 1,20mm
Linstransparens
Diffused
Höjd (max)
0,90mm