LT Y1SG-BACB-35-1-20-R18-Z
DigiKeys produktnummer
475-LTY1SG-BACB-35-1-20-R18-ZTR-ND - Remsa och spole (TR)
475-LTY1SG-BACB-35-1-20-R18-ZCT-ND - Remsbit (CT)
475-LTY1SG-BACB-35-1-20-R18-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LT Y1SG-BACB-35-1-20-R18-Z
Beskrivning
LED GREEN CLEAR SMD R/A
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Grön 523nm LED-indikation - diskret 2,85V 2-SMD, J-Lead
Kategori
Linstyp
Oregelbunden
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,85V
Serie
Ström - test
20mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
120°
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Färg
Våglängd - dominant
Konfiguration
Standard
Inkapsling/låda
2-SMD, J-Lead
Linsfärg
Färglös
Leverantörens enhetsförpackning
Linstransparens
Clear
Storlek/dimension
L 2,45 x B 1,20mm
Millicandela-märkning
Höjd (max)
0,90mm