LJ CRBP.01-JZLX-27-3A4A-350-R18
DigiKeys produktnummer
475-LJCRBP.01-JZLX-27-3A4A-350-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-LJCRBP.01-JZLX-27-3A4A-350-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-LJCRBP.01-JZLX-27-3A4A-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED OSLON SIGNAL RED 624NM 1212
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning - färg OSLON® Signal Röd 624nm (612nm-636nm) 1212 (metrisk 3030)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LJ CRBP.01-JZLX-27-3A4A-350-R18 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Ström - max
1A
Tillv.
Ljusflöde vid ström/temperatur
96lm (61lm-130lm)
Serie
Temperatur - test
25°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
120°
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Färg
Inkapsling/låda
1212 (metrisk 3030)
Våglängd
624nm (612nm-636nm)
Leverantörens enhetsförpackning
1212
Ström - test
350mA
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,15V
Höjd - monterad (max)
0,088" (2,24mm)
Lumen/Watt @ ström - test
129 lm/W
Termisk resistans för inkapsling
7°C/W