LUW CRBP.01-LYMY-G4J4-Y474-350-R18
DigiKeys produktnummer
475-LUWCRBP.01-LYMY-G4J4-Y474-350-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-LUWCRBP.01-LYMY-G4J4-Y474-350-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-LUWCRBP.01-LYMY-G4J4-Y474-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED OSLON WHITE 1212
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning OSLON® Signal White 2,9V 350mA 120° 1212 (metrisk 3030)
Kategori
Lumen/Watt @ ström - test
182 lm/W
Tillv.
Ström - max
1,2A
Serie
Visningsvinkel
120°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1212 (metrisk 3030)
Färg
Leverantörens enhetsförpackning
1212
Flöde @ 25°C, ström - test
185lm (130lm-240lm)
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Ström - test
350mA
Höjd - monterad (max)
0,084" (2,14mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,9V
Termisk resistans för inkapsling
7,1°C/W