LV CRBP.01-KXLY-AD-Q525-350-R18
DigiKeys produktnummer
475-LVCRBP.01-KXLY-AD-Q525-350-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-LVCRBP.01-KXLY-AD-Q525-350-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-LVCRBP.01-KXLY-AD-Q525-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
67000
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning - färg - Verde 502,25nm (492nm-512,5nm) 1212 (metrisk 3030)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LV CRBP.01-KXLY-AD-Q525-350-R18 Modeller
Kategori
Ljusflöde vid ström/temperatur
111lm (71lm-150lm)
Tillv.
Temperatur - test
25°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
120°
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Färg
Inkapsling/låda
1212 (metrisk 3030)
Våglängd
502,25nm (492nm-512,5nm)
Leverantörens enhetsförpackning
1212
Ström - test
350mA
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,85V
Höjd - monterad (max)
0,072" (1,82mm)
Lumen/Watt @ ström - test
32 lm/W
Basproduktens nummer
Ström - max
1,2A