GR JTLPS1.23-G7H4-45-1-150-R33 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | GR JTLPS1.23-G7H4-45-1-150-R33 |
Beskrivning | DURIS E 2835 |
Tillverkarens standardleveranstid | 8 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | LED-belysning - färg DURIS® E 2835 Röd 620nm (typ) 1411 (metrisk 3528) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - max 200mA |
Tillv. | Ljusflöde vid ström/temperatur 24lm (typ) |
Serie | Temperatur - test 25°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Visningsvinkel 120° |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Färg | Inkapsling/låda 1411 (metrisk 3528) |
Våglängd 620nm (typ) | Leverantörens enhetsförpackning 1411 |
Ström - test 150mA | Storlek/dimension L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm) |
Spänning - fram (Vf) (Typ) 2,2V | Höjd - monterad (max) 0,031" (0,80mm) |
Lumen/Watt @ ström - test 74 lm/W | Termisk resistans för inkapsling 9,7°C/W |