GB JTLPS1.13-FVG6-23-1-150-R33
DigiKeys produktnummer
475-GBJTLPS1.13-FVG6-23-1-150-R33TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GBJTLPS1.13-FVG6-23-1-150-R33CT-ND - Remsbit (CT)
475-GBJTLPS1.13-FVG6-23-1-150-R33DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GB JTLPS1.13-FVG6-23-1-150-R33
Beskrivning
DURIS E 2835
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning - färg DURIS® E 2835 Blue 465nm (460-470nm) 1411 (metrisk 3528)
Kategori
Ström - max
200mA
Tillv.
Ljusflöde vid ström/temperatur
11lm (typ)
Serie
Temperatur - test
25°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
120°
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Färg
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Våglängd
465nm (460-470nm)
Leverantörens enhetsförpackning
1411
Ström - test
150mA
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
3,2V
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Lumen/Watt @ ström - test
23 lm/W
Termisk resistans för inkapsling
49°C/W