GR JTLPS1.23-G7H4-45-1-150-R33
DigiKeys produktnummer
475-GRJTLPS1.23-G7H4-45-1-150-R33TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GRJTLPS1.23-G7H4-45-1-150-R33CT-ND - Remsbit (CT)
475-GRJTLPS1.23-G7H4-45-1-150-R33DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GR JTLPS1.23-G7H4-45-1-150-R33
Beskrivning
DURIS E 2835
Detaljerad beskrivning
LED-belysning - färg DURIS® E 2835 Röd 620nm (typ) 1411 (metrisk 3528)
Kategori
Ström - max
200mA
Tillv.
Ljusflöde vid ström/temperatur
24lm (typ)
Serie
Temperatur - test
25°C
1411 (metrisk 3528)
Våglängd
620nm (typ)
Ström - test
150mA
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,2V
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Lumen/Watt @ ström - test
74 lm/W
Termisk resistans för inkapsling
9,7°C/W