AT13-48PABCD-BM03
DigiKeys produktnummer
889-AT13-48PABCD-BM03-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AT13-48PABCD-BM03
Beskrivning
AIPX AT HEADER THERMOPLASTIC 4X1
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Panelmontering, genomgående hål, högervinklad 48 (12 x 4) positioner
EDA-/CAD-modeller
AT13-48PABCD-BM03 Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Fästtyp
Hasphållare
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,180" (4,57mm)
Förpackning
Box
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Egenskaper
Monteringsfläns, tätad
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Stil
Isolering, färg
Svart
Strömklassning (Ampere)
13A