20021321-00020T4LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
Datablad
Similar
Sullins Connector Solutions
I lager: 278
Datablad
Similar
Sullins Connector Solutions
I lager: 907
Samtec Inc.
I lager: 0
20 Positioner Uttag Kontakt 0,050" (1,27mm) Ytmontering Guld
20021321-00020T4LF
DigiKeys produktnummer
20021321-00020T4LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
20021321-00020T4LF
Beskrivning
CONN RCPT 20POS 0.05 GOLD SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
20021321-00020T4LF Modeller
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Serie
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
10,0µin (0,25µm)
Förpackning
Rör
Isolering, färg
Svart
Artikelstatus
Aktiv
Isoleringshöjd
0,177" (4,50mm)
Kontaktdonstyp
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Kontakttyp
Honuttag
Brandklassning av material
UL94 V-0
Stil
Kort till kort
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Antal positioner
Tillämpningar
General Purpose, industri, telekom
Antal inlästa positioner
Alla
Isoleringsmaterial
Plast
Delning - hopkoppling
Kontaktform
Kvadrat
Antal rader
2
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Radmellanrum - hopkoppling
0,050" (1,27mm)