20021321-00020D4LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Sullins Connector Solutions
I lager: 278
Datablad
Similar
Sullins Connector Solutions
I lager: 907
Datablad
Samtec Inc.
I lager: 0
20 Positioner Uttag Kontakt 0,050" (1,27mm) Ytmontering Guld
20021321-00020D4LF
DigiKeys produktnummer
20021321-00020D4LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
20021321-00020D4LF
Beskrivning
CONN RCPT 20POS 0.05 GOLD SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
20021321-00020D4LF Modeller
Isoleringshöjd
0,177" (4,50mm)
Kontaktdonstyp
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Antal positioner
Egenskaper
Plocka och placera
Radmellanrum - hopkoppling
0,050" (1,27mm)